ÜRÜN GRUPLARI

Dragon

Zeroo

Altunay Spor

Görünüm: Galeri Galeri liste Liste
Sırala:
Voleybol Skorbordu
fiyat sorunuz
detay


Voleybol Sporu Malzemeleri toptan veye perakende satışı yapmaktayız. Voleybol sporu ile ilgili ihtiayçınız olan malzemelerinlistesini bize iletmeniz durumunda en iyi fiyat teklfi ile size dönülecektir.

Adetli alımlarınız için bizden fiyat almak isterseniz lütfen mail veya telefonla iletişime geçiniz. Jimnastik Malzemeleri için her zaman en iyi fiyatları Altunay Spor'da bulacaksınız.

Yukarıdaki sayfamızda gördüğünü ürünler haricinde ihtiyaçınız olan başka ürün veya başka marka ürün olursa mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Okul Volaybol takımların için özel fiyatlarla malzeme satışı yapıyoruz.

VOLEYBOL SPORU MALZEMELER

Voleybol sporunda bir oyuncunun malzemeleri forma, tort, çorap ve spor ayakkabısından oluşmaktadır.

1 Bir takımın forma, şort ve çorapları tektip, temiz ve aynı renkte olmalıdır.

2 Ayakkabılar hafif, esnek, lastik veya deri tabanlı ve topuksuz olmalıdır. FIVB’nin Büyükler Dünya ve Kıta Müsabakaları’nda bir takımın ayakkabı renkleri aynı olmalıdır; ancak marka ambleminin rengi ve dizaynında farklılık olabilir. Forma ve şortların FIVB homologasyon standartlarına uyması gerekir.”

3 Oyuncuların formaları 1’den 18’e kadar numaralandırılmış olmalıdır.

a) Numaralar formanın ön ve arka ortasında bulunmalıdır. Numaraların renk ve parlaklığı formanın renk ve parlaklığına zıt olmalıdır.

b) Numaraların yüksekliği göğüste en az 15 cm., sırtta en az 20 cm. olmalıdır. Numaraların yazıldığı bandın genişliği ise en az 2 cm. olacaktır.

4 Takım kaptanının formasında, göğüs numarasının altında 8 x 2 cm.’lik bir şerit olmalıdır.

5 Diğer oyunculardan farklı renkte olan ve/veya kurallara uygun olmayan şekilde numaralandırılmış formaların giyilmesi yasaktır.

6 FIVB Dünya Müsabakaları’nda oyuncuların numaraları şortun sağ paçasında tekrarlanacaktır. Numaranın yüksekliği 4 ile 6 cm. arasında ve numaranın yazıldığı bant minimum 1cm. olmalıdır.

 

Dragon Zeroo Trump DHS Adidas Schutt Nittaku Eleiko Gymnova Senoh
-Üyelik Sözleşmesi -Satış Sözleşmesi -Ödeme ve Teslimat -Gizlilik ve Güvenlik -İade Şartları -Tüketicinin Korunması Kanunu -İptal Prosedürü